Бетонні та залізобетонні конструкції

Залізобетонні конструкції в Києві досягли найвищого розповсюдження, адже їх історія виробництва розпочалася ще в кінці дев’ятнадцятого сторіччя. Початок процесу виготовлення   залізобетону припадає на період виготовлення перших виробів із портландцементу. А вже на початку двадцятого сторіччя вперше були побудовані висотні будівлі із залізобетону. Сучасне виробництво залізобетону у всьому світі досягає більше ніж два мільярди кубічних метрів.

Поліуретанові матеріали VMX – просочення, грунти, перехідні матеріали і захисні покриття застосовуються для знепилювання, гідроізоляції і зміцнення бетонної поверхні, надання йому анти ковзних властивостей, стійкості до абразивного зносу, механічних навантажень, захисту від впливу хімічних агресивних середовищі, захисту від атмосферних впливів.

Завдяки дуже низькому поверхневому натягу захисна суміш здатна глибоко проникати в структуру матеріалу і «заліковувати» всі дефектні місця. Композиція заповнює практично всі пори оброблюваного матеріалу і омонолічує його, що призводить до збільшення міцності конструкції. Крім того, у випадку з залізобетонними елементми дана суміш заповнює пори, що прилягають до поверхні армуючих елементів, що виключає можливість подальшого перебігу корозійних процесів і забезпечує міцне адгезійне з’єднання арматури з бетоном.

Галерея