Дерев’яні конструкції

Матеріали VMX для дерева – це спеціальне декоративне покриття, що зміцнює та захищає матеріал від атмосферного впливу, висолів і соди та знищує грибок. Застосовуються також для гідроізоляції і зміцнення поверхні, стійкості до абразивного зносу, захисту від впливу хімічних агресивних середовищ, захисту від атмосферних впливів в умовах міста, з високою вологістю і циклічних перепадах температур.
Завдяки дуже низькому поверхневому натягу захисна суміш здатна глибоко проникати в структуру матеріалу і «заліковувати» всі дефектні місця. Композиція заповнює практично всі пори оброблюваного матеріалу і омонолічує його, що призводить до збільшення міцності конструкції.
Дана суміш запобігає передчасному старінню та вицвітанню матеріалу, підкреслює його природну текстуру. Спеціальні компоненти лаку дозволяють зберегти деревину від руйнуючої дії мікроорганізмів і цвілі, УФ та не містять сполук свинцю.
Крім того, дані суміші представленні у досить широкому колірному діапазоні. Застосування декоративних покриттів дає можливість реалізовувати власні дизайнерські ідеї без втрати їх основних захисних властивостей.

 

Галерея