Керамограніт

Фасад

Фасад з керамограніту

Керамограніт відносно новий матеріал, що стрімко завойовує популярність у будівництві так як він володіє відмінними експлуатаційними характеристиками.
Унікальні експлуатаційні властивості керамограніту дозволяють використовувати його для облицювання фасадів і для внутрішньої обробки. Керамограніт довговічний і міцний, низька схильність механічних пошкоджень, подряпин, і стирання. Керамограніт не схильний до руйнування від вологості і перепадів температури.

Завдяки технології виробництва, керамограніт володіє наступними технічними характеристиками:
–   Твердість. Завдяки особливій технології виробництва керамогранітні плитки виходять дуже щільними, малопористих, в них відсутні порожнечі, сторонні вкраплення або мікротріщини, властиві природним матеріалам. А це означає, що вони прекрасно протистоять механічній дії, та залишити подряпину на керамограніті може тільки самий твердий з відомих мінералів – алмаз.
–   Стійкість до стирання. Твердість керамограніта дозволяє йому успішно протистояти регулярним механічним навантаженням.
–   Вологостійкість. Завдяки виключно щільній структурі керамограніт практично не вбирає вологу .
–   Морозостійкість.
–   Інертність до дії кислот, лугів і побутових забруднювачів.
–   Вогнетривкість. Керамограніт відноситься до негорючих будівельних матеріалів.
–   Стійкість кольору. В керамограніті пігмент рівномірно розподіляється по всій товщині плитки, тому керамограніт не змінює свого кольору з часом, не вигорає під впливом ультрафіолету.
–   Екологічність. Створений виключно з натуральних компонентів, керамограніт навіть при сильному нагріванні не виділяє ніяких речовин.
–   Бактеріологічність. Мікропориста структура виключає проникнення і розмноження бактерій, забезпечує легкість очищення облицьованої поверхні.
–   Низька електропровідність.
–   Легкість догляду. Для повсякденного догляду за керамогранітом досить протирати облицьовану поверхню вологою тканиною або щіткою.

Фасад з керамограніту можна також утеплювати плитними мінераловатними утеплювачами.
Система кріплення керамограніту може бути видимою на клямерах і невидимою на клею. Кріплення керамограніту на клямерах характеризується високою надійністю, відсутністю обмежень по висоті вентфасаду та більш лояльною ціновою шкалою. Клямери можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі. Товщина клямерів підбирається в залежності від товщини плит керамограніту.

Галерея