Козирки

Пропонуємо on 26 Feb , 2015

Козирок (невеликий навіс над вхідними дверима в будівлю) – це невід’ємна частина фасаду будь-якої будівлі. Козирок захищає вхід в будівлю від атмосферних опадів і негоди, а також є архітектурним елементом. Виготовлення козирків починається з дизайн-проекту, так як найчастіше кожен козирок виготовляється для конкретного будинку, що має свої особливості. Наприклад, козирок в стилі Hi-Tech ніяк не можна встановлювати над входом в старовинні будівлі. У той же час на сучасній будівлі чужорідним буде виглядати навіть дуже гарний козирок з витіюватими (під ковку) деталями. Зараз отримали велике поширення світлопрозорі козирки з покриттям стільниковим або монолітним полікарбонатом. Цей сучасний дивовижний матеріал за рахунок своєї пластичності дозволяє урізноманітнити форму козирків, дає можливість виготовити як кольоровий, так і прозорий козирок.
Дуже сучасно виглядають козирки, особливо якщо каркас козирка виготовлений з нержавіючої сталі (що останнім часом особливо популярно).

Якісно виготовлений козирок – прикраса будівлі, один з необхідних його елементів. Ми виготовляємо і встановлюємо світлопрозорі навіси та козирки з нержавіючої та конструкційної сталі з покриттям із стільникового або монолітного полікарбонату та інших покрівельних матеріалів.

Для уточнення вартості Вашого замовлення зв’яжіться з нашими фахівцями по телефону, або надішліть заявку.

Галерея