“Мокрий” фасад

Пропонуємо on 26 Feb , 2015

Найефективнішим способом зовнішнього утеплення зараз вважається технологія «мокрий фасад», що дозволяє при малих витратах отримати хороші результати.
Знайомтеся: мокрий фасад

"Мокрий" фасад

“Мокрий” фасад

Конструкція «мокрого фасаду» включає в себе шари, кожному з яких відведено певну функцію. Умовно шари називають клейовим, теплоізоляційних, армованим, захисно-декоративним.
Дуже важливий перший клейовий шар, що складається з клейових сумішей, адже від нього залежить якість прилягання утеплювача до стіни.
Теплоізоляційний матеріал обов’язково з низькою теплопровідністю, це може бути пінополістирол або мінеральна вата. Він відповідає за утеплення, при цьому його товщина визначається теплотехнічним розрахунками, а склад — вимог безпеки при пожежі.
Шар клею мінерального складу, армований щелочеустойчивой сіткою, потрібно для більшого зчеплення поверхні теплоізоляційних плит і захисно-декоративного шару.
Захисний декоративний шар — це грунтовка і фінішна декоративна обробка, виконана з використанням штукатурки. Він служить захистом теплоізоляційного матеріалу від зовнішніх впливів і надає фасаду гарний зовнішній вигляд.
Фасади «мокрого» типу можуть бути використані на будь-яких будівлях без будь-яких обмежень. Всі елементи фасаду даного виду повинні мати хороші показники по стійкості до морозів, водопоглинання, паропроникності та теплового розширення. Крім того, вони повинні поєднуватися один з одним.

 

Галерея