Світлові ліхтарі

Пропонуємо on 26 Feb , 2015

Зараз, в людей може виникнути питання: а наскільки значна роль природного освітлення в нашому житті?. Відповідь на це питання проста – його роль велика як ніколи. По-перше, електричне світло є не таким вже дешевим задоволенням, як це прийнято вважати: лампи, незалежно від їх типу, споживають енергію постійно, що в сумі з іншими електроприладами створює великі витрати, які вам доведеться сплатити в кінці місяця. У той час як сонячне світло є абсолютно безкоштовним.
По-друге, пульсуючі світіння сучасних ламп (будь то лампи розжарювання, флюоресцентні або будь-які інші) негативно позначається на очах, що призводить до швидкої стомлюваності, розсіювання уваги , від чого у результаті страждаєте не тільки ви самі, а й оточуючі. Природне висвітлення таких проблем не створює.
По-третє, приємно усвідомлювати, що ви отримуєте необхідну частку тепла та енергії навіть на роботі.

Саме тому сучасні архітектори все частіше стали використовувати світлові ліхтарі у своїх проектах. Світлові, або зенітні, ліхтарі можна встановити навіть у тих будинках, де вони не були передбачені проектом спочатку. Все це можливо завдяки простій конструкції світлового ліхтаря: він складається всього лише з двох частин: куполи та металевої підстави.
Фактично завдяки установці системи зенітних ліхтарів, ви отримуєте частково світлопрозору покрівлю, яка здатна ефективно забезпечувати вас світлом в протягом усього дня.
Не дивлячись на простоту конструкції, різні моделі розрізняються досить сильно. Однією з найважливіших характеристик світлового ліхтаря є матеріал, з якого була виготовлена світлопропускаючих частина – купол.

Два основні матеріалу, що використовуються для його створення: полікарбонат (стільниковий або монолітний) і акрил. Основна відмінність полікарбонатного купола від акрилового полягає в тому, що перший є більш міцним. Це буває необхідно в тих випадках, коли випадає велика кількість снігу, йде великий град або вандали вирішують перевірити ваші перекриття на міцність. Ще одним плюсом полікарбонатних моделей можна назвати захист від ультрафіолетових променів. Не менш важливим є вибір дизайну і місця розташування світлового ліхтаря.

Не варто забувати і про те, що світлові ліхтарі багатофункціональні . Їх можна використовувати в якості додаткового виходу на покрівлю в разі потреби. Розрізняють автоматичні системи (відкриття здійснюється за допомогою електронного пульта), механічна система (зазвичай досить натиснути кнопку), ручна система (не складніше, ніж відкрити звичайне вікно) і глуха система (не відкривається).

Інтенсивність світлового потоку також можна регулювати. Скло може бути як абсолютно прозорим, так і матовим. Якщо ви хочете додати вашій будівлі ще більшу унікальність, то скло може забарвлювати світло в який-небудь відтінок кольору. Значення екологічно чистих технологій у сучасному світі зростає з кожним днем, що робить особливо актуальним використання світлових ліхтарів, які не тільки економлять гроші, але і допомагають отримувати необхідне світло з максимальним комфортом.

 

Галерея