Вхідні групи

Пропонуємо on 26 Feb , 2015

Вхідна група – це спеціально оформлений вхід в приміщення. Сучасні вхідні групи сильно відрізняються від своїх попередників. Найчастіше використовують вхідні групи з профілем з особливого алюмінієвого сплаву, що дозволяє створити вхідну групу практично будь-якої геометричної форми, завдяки фізичним властивостям сплаву. Цей архітектурний елемент, встановлений на вході, доповнює архітектуру будинку.

Складена грамотно вхідна група може прикрасити будівлю і справити сприятливе враження на відвідувача. Вхідна група може бути встановлена в самому отворі будівлі на одній вертикальній площині приміщення, а може бути винесена трохи за межі приміщення і сполучена з будівлею невеликим тамбуром або навіть коридором. Правда, в цьому випадку вона повинна мати свою покрівлю і бічне скління.

Вхідні групи виконують кілька функцій: захищають холи, вестибюлі і фойє від проникнення потоків повітря і є відмінним маркетинговим інструментом, створюючи у відвідувачів сприятливе враження про заклад. Але все ж основна функція – забезпечити безпеку від основних зовнішніх факторів навколишнього середовища.

По конфігурації вхідні групи бувають: з однією дверкою; з двома дверками; асиметричними 2-дверками; арочними.
За типом руху дверок вхідні групи поділяються на: розсувні; книжкові; складні («гармошка»).

Розробляючи для Вас вхідні групи, ми беремо на себе весь цикл робіт, починаючи з проектування конструкції і розробки її дизайну, до їх виготовлення і установки.

Галерея