Буронабивні палі

Пропонуємо on 27 Feb , 2015

Буронабивні палі – один з сучасних і надійних способів влашутвання фундаменту будівлі. Для того, щоб збільшити несучу здатність споруди сваї можуть влаштовуватись з розширенням в нижній частині. Створюється арматурний каркас, який надалі монтується в пробурену свердловину і укладається бетон. Найчастіше буронабивні палі застосовують при великих навантаженнях або при глибокому заляганні слабо стисливих грунтів.

Застосування сучасних технологій улаштування буронабивних паль у будівництві істотно скорочує вартість і терміни будівельних робіт.
Буронабивні палі з успіхом застосовуються при «точковому» будівництві в обмежених умовах і в умовах, коли будівництво здійснюється поблизу існуючих споруд. У цьому випадку при організації фундаменту прилеглі будівлі не відчувають динамічних навантажень.

У разі застосування буронабивних паль, буриться свердловина під захистом інвентарних обсадних труб. Такий спосіб дозволяє виконувати пальові роботи в безпосередній близькості від існуючих будівель. Також цей спосіб виключає обсипання стінок і деформацію грунтів. Плюс до всього спрощується зміст площі для будівництва, скорочується витрата води.
Існує кілька методів влаштування буронабивних паль. Вибір того чи іншого методу залежить від геологічних умов ділянки, виділеної під будівництво, а також від економічної доцільності.

Влаштування буронабивних паль методом «безперервного шнека» дозволяє бурити свердловини без істотного видалення грунту із свердловини. Даний метод буріння дозволяє здійснювати земляні роботи і влаштовувати Буронабивні палі в широкому діапазоні грунтів сухих, зв’язкових або сипких, пухких скельних породах, глинах, вапняках, пісковиках, і т.д.

Будівельна корпорація “Будкомплект” надає будівельні послуги на всій територіїї України. Влаштування буронабивних паль, буроін’єкційних паль, виконання будівельних робіт – здійснює кваліфікована команда професіоналів.

 

Галерея