Інші конструкції під замовлення

Пропонуємо on 27 Feb , 2015

Гідроізоляційні та антикорозійні полімерні композиції марки WМХ – це принципово новий клас армованих покриттів, що забезпечують всебічний комплексний підхід до захисту від корозії бетонних, залізобетонних, металевих конструкцій, трубопроводів, ємностей, різних будівель і споруд, а також допоміжного обладнання, що працює в умовах інтенсивного впливу агресивних середовищ (вологості, морського туману, слабких кислот при гнитті органічних відходів) та/або абразивного зносу.
Розроблені технології і матеріали на основі полімерних складів, дозволяють захищати як нові об’єкти і споруди так і відновлювати експлуатаційні показники основних виробничих фондів незалежно від ступеня їх деградації. Для кожного конкретного об’єкта розробляються технологічні схеми проведення комплексу захисних і ремонтних робіт з урахуванням використовуваного обладнання, особливості конструкцій і споруд, стану поверхні, умов експлуатації, кліматичних умов, вимог до покриття, у тому числі до зовнішнього вигляду, терміну служби і т.п.

Отримані нові покриття на основі полімерних композицій марки WМХ володіють виключно високою стійкістю до атмосферних впливів. Тришарові покриття здатні забезпечити надійний захист пористих матеріалів і металоконструкцій (у звичайних умовах експлуатації) не менше, ніж на 15років в умовах різких коливань температур (в інтервалі від – 50 ° С до + 70 ° С), а так само при постійному впливі вологи, атмосферних опадів, пилу, УФ-випромінювання і т.д.

При використанні наших захисних покриттів:

  • Знижується швидкість корозії в 9-10 разів за рахунок зменшення водопроникнення в порівнянні з іншими покриттями;
  • Підвищується стійкість до різних видів навантажень: до розтягування і стиснення, удару.
  • Відсутня повзучість тріщин, розшаровування і підплівкова корозія;
  • Підвищується хімічна стійкість, фізична міцність, висока адгезія і довговічність не менше 15 років;
  • Може наноситися на непідготовлені поверхні: зі слідами вологи, масел, при високій атмосферної вологості;
  • Можливість проводити ремонтні роботи під водою, пробоїн днищ суден, стиковку труб і т.п.
  • Для кожного конкретного об’єкта розробляються технологічні схеми проведення комплексу захисних і ремонтних робіт з урахуванням кліматичних умов, використовуваного обладнання, особливості конструкцій і споруд, стану поверхні, умов експлуатації, вимог до покриття, у тому числі до зовнішнього вигляду, терміну служби і т.п.
  • Отже, дані суміші можна використовувати на будь-які поверхні. Правильно підібравши певні компоненти, ми можемо надати захист для всіх видів конструкцій по вашому бажанню.
Стан покриття до

Стан покриття до

Стан покриття після

Стан покриття після

 

Галерея